Použitie jednotlivých foriem

Vo všetkých formách sa nachádza rovnaká aktívna látka a vzájomne sa líšia len nosnou látkou, od ktorej záleží rýchlosť účinku a spôsobu distribúcie v organizme.

Tablety Internal

Tablety Internal

(ružové balenie - 30 ks v balení)
uvoľňujú aktívnu látku po prechode zažívacím traktom. Jedná sa o fyzikálne najaktívnejšiu formu s menšou biologickou resorbciou oproti vodnému roztoku. Tablety su ideálne pre transport aktívnej látky do vnútorných orgánov, najmä pri dlhodobom užívaní a prevencii. Po užití zapite väčším množstvom vody.


Tablety Sublingual

Tablety Sublingual

(modré balenie - 30 ks v balení)
sú voľné rozpustné pod jazykom a majú vysokú biologickú resorbovateľnosť. Dokážu extémne rýchlo účinkovať. Vodorozpustná forma je vysoko aktívna a prakticky okamžite sa dostáva do obehov. Použitie je najvhodnejšie pri komplikovaných a ťažkých stavoch. Po požití 15 až 20 minút nepiť a nejesť.


Tablety Kozmetický krém

Kozmetický krém

(tuba - 50 ml)
sa nanáša 2x až 3x denne v malých množstvách na postihnutú pokožku. Používa sa na detoxikáciu kože, omladenie a vyhladenie vrások prirodzenou cestou. Vzájomná kombinácia krému a tabletky urýchľuje celkovú regeneráciu, najmä pri chronickej dermatitíde, psoriáze, omrzlinách, popáleninách, akné, vitiligu a iných zložitých stavoch.

Je určený pre obnovu poškodenej pokožky. Extrakt čierneho čaju vďaka svojim ochranným účinkom napomáha zlepšovať stav podráždenej pokožky. Blahodárne pôsobí v mieste bodnutia hmyzom, regeneruje pokožku a pomáha pri drobných poraneniach. Môže sa používať aj pre regeneráciu pleti, vyhladenie vrások a celkové omladenie.

© Copyright 2023 Del Nicky, použité obrázky sú ilustračné
www.zelenepotraviny.delnicky.sk